Tullat që ishin ngarkuar në një kamion kanë përfunduar në mes të rrugës në aksin Kardhiq-Delvinë, duke krijuar vështirësi qarkullimi e madje një mjet tjetër është përplasur me to.

Bëhet fjalë për një mjet tip Benz që ka pësuar dëmtime. Ende nuk dihet shkaku se pse tullat përfunduan në rrugë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb