Ulrika Jonnson ka vendosur që të zhvishet e gjitha për të shijuar rrezet e diellit në këto ditë të nxehta në Britaninë e Madhe.

Prezantuesja televizive shfaqet pa asnjë rrobë veshur, ndërkohë ka zgjedhur që të veshë vetëm një palë çizme.

53-vjeçarja nuk e pati aspak problem që të ekspozonte trupin e saj dhe të zbulonte tatuazhet që ka. Teksa pozonte në kopshtin e shtëpisë së saj, në duar mbante edhe një karrocë.

Me foton në fjalë, ajo tregoi se mosha për të është thjesht një numër, pasi është tepër elegante.

Ndërkohë duke vendosur një lule portokalli pas veshit të saj, Ulrika i mbante flokët e saj biondë të lëshuar poshtë shpatullave.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: