Katy Perry festoi të martën ditëlindjen e saj të 38-të me të fejuarin e saj, Orlando Bloom dhe vajzën e tyre 2-vjeçare, Daisy Dove.

“Sa herë që shuaj një qiri, gjithmonë uroj për ty. 38 dhe mirënjohës ♥ ️?”, ka shkruar këngëtarja e “California Gurls” në Instagram krahas një fotoje ku duken nga afër duart e saj, të aktorit 45-vjeçar dhe vajzës së tyre.

Bloom gjithashtu shkoi në rrjetet sociale urimin për ditëlindjen e Perry.

“Sa herë që bëjmë një udhëtim dhe arrijmë të festojmë, më kujtohet se në këtë udhëtim së bashku dhe pavarësisht nga moti, unë jam gjithmonë duke buzëqeshur ?❤️?,” shkroi ylli i “Pirates of the Caribbean” në një postim në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ai ndau gjithashtu një selfie të ëmbël në një restorant me Perry, e cila kishte veshur një fustan me lule me flokët e mbledhur topuz.
Çifti festoi ditën e veçantë të Perry-t pasi një video e yllit të pop-it që iu mbyll një sy në skenë në Las Vegas u bë virale.
Është e paqartë se çfarë e shkaktoi mbylljen e syrit të Perry-t dhe ajo ende nuk e ka trajtuar momentin rrëqethës.

Gjyqtarja e “American Idol” kohët e fundit foli për prindërimin dhe pse ajo zgjedh të mos ketë kujdes të plotë për fëmijët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb