Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 gotë cous cous
4-5 lugë fasule të kuqe
2 lugë bajame
2 kunguj mesatarë
1 qepë të njomë
3-4 kastraveca të vegjël turshi
1 racion djathë të bardhë
Vaj ulliri
Kripë
1 limon
Kopër
1 lugë mjaltë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: