Duke folur për shtatzëninë në emisionin “Cherry On Top”, Sara Gjordeni zbuloi se ka pasur mallkime dhe kërcënime përtej çdo imagjinate. Ajo madje zbuloi edhe një koment të bërë nga një grua, e cila e krahasonte me Kiarën për sa i takon shtatzënisë.

“’Të vdektë fëmija që ke në bark nëse je shtatzanë sepse po e bën për të ngjarë me Kiarën’… Asnjë grua nuk duhet t’ia thotë një gruaje tjetër këtë gjë. Sepse asnjë nga ne nuk është aq idiote për t’i ngjarë dikujt duke ngelur shtatzënë,” -tha Sara.

Sara Gjordeni i kërkon ndjesë publike Kiara Titos për komentin e

Madje, Sara i ka kërkuar ndjesë publike Kiarës për komentin e bërë ndaj saj.

“Mendoj se ndjesë meriton çdo njeri që do ishte në vendin e saj. Nuk ishte diçka e iniciuar nga unë. Nuk kam asgjë personale, por mendoj se ndjesë për atë koment do meritonte çdo grua që do ishte në vendin e Kiarës,” -u shpreh Sara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: