Një debat i ashpër mes Sarës dhe Françeskës ka ndodhur mbrëmë në BBVIP. Pas përplasjes me fjalë, Sara ka tentuar të hyjë në tualet ndërsa Françeska ishte brenda. Sipas Sarës, veprimin e ka bërë në mënyrë që të dilnin në nominim të dyja dhe që ajo ta nxirrte nga shtëpia Françeskën.

Mirëpo kjo e fundit e ka shtyrë Sarën duke mos e lejuar të hyjë në tualet.

Banorët e tjerë kanë ndërhyrë për të ndarë vajzat dhe për të qetësuar situatën.

Rikujtojmë që një veprim të tillë e bëri vitin e kaluar Luiz Ejlli, duke futur në tualet dy banorë të tjerë me të cilët doli automatikisht në nominim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: