Vitin e kaluar është folur shumë për pjesëmarrjen  në “Big Brother Albania” e një nga personazheve më interesante në Kosovë.

Por Vali Corleone apo i njohur ndryshe si King, ka sqaruar vetë gjithcka përmes një statusi në facebook.

Me shprehjet e tij interesante, sipas tij vitin e kaluar organizatorët e “Big Brother”, kishin fituar miliona duke përmendur emrin e tij si pjesëmarrët të mundshëm dhe gjthmonë sipas tij, njerëzit ishin mjaft të interesuar që ta shihnin atë në “Big Brother”, trasmeton Magazina.al.

Por ai nuk e ka përjashtuar mundësinë që të marrë pjesë në këtë rality show, siç ka thënë ai për “hatër” të popullit do të hynte në shtëpin e cila monitorohet 24 orë me kamera, por vetëm pasi Top Channel t’i jap atij hiç më pak se 150 mijë euro.

Vali status

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: