Legjenda e tenisit, Serena Uilliams është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të dytë. Sportistja zbuloi lajmin teksa u shfaq në tapetin e kuq me bashkëshortin e saj Alexis Ohanian.

Fituesja e 23 Grand Slam-it, tha për gazetarët në sfilatën e modës në New York se “ne jemi 3”. Çifti mirëpriti vajzën e tyre të parë, Olympia, në tetor 2017.

Uilliams tha Vogue vitin e kaluar se dëshironte të largohej nga tenisi dhe të fokusohej tek familja e saj.

Serena Williamse

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb