Një 69-vjeçare nga Velipoja, e cila bashkë me familjen e saj po pushonte në bregdet, humbi jetën pasditen e sotme, bëri të ditur Policia e Shkodrës. Në një njoftim zyrtar, policia tha se dyshohet se e moshuara ka pësuar arrest kardiak.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:40, shtetasja D. M., 69 vjeçe, banuese në Velipojë, së bashku me familjen e saj ka qënë duke u larë në det në Velipojë.

Në momentin që është futur në det dyshohet se 69-vjeçarja ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb