Sharon Stone ka postuar në rrjetet sociale një foto të rrallë të djalit të saj. Ylli i Hollivudit është përgjithësisht aktive në rrjetet sociale, por zakonisht ndan momente nga përditshmëria apo hapat e saj profesionalë me audiencën e saj.

Megjithatë, këtë herë ajo ka bërë diferencën dhe ka postuar një foto të rrallë të djalit të saj.

Në veçanti, ajo ka postuar në llogarinë personale në Instagram një foto të tij, në të cilën ai pozon pa këmishë, duke treguar tatuazhet në gjoks.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Ajo e ka shkruar postimin e saj: “Krenare për ty. Bravo” , pa treguar megjithatë arsyen e lëvdimit të tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: