Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion ka falënderuar Ambasadën Amerikane në Tiranë dhe të Ngarkuarin me punë nga SHBA David G. Wisner , për letrën personale mbi vlerësimin e raportit vjetor të prezantuar në Këshillin e Lartë të Prokurorisë.

Në një postim në llogarinë zyrtare në “X”, SPAK nënvizon angazhimin maksimal për të përmbushur misionin kushtetues në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar në Shqipëri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: