SHBA-Me një prezantim të shkëlqyer që e çoi në podiumin e Tour Championship, Tiger Woods ka fituar për herë të parë pas pesë vitesh.


Në fund të ndeshjes publiku ka pushtuar fushën si asnjëherë më parë, për të festuar me Woods.


Përqafimi dhe festimet në fushë edhe me të fejuarën e tij Erica Herman, kanë bërë xhiron e botës.
(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb