Fundi i vitit ka qenë mjaft i suksesshëm për moderatoren e njohur, Enxhi Biba. Pasi shkëlqeu në emisionin Qatar n’n24 në News24 përgjatë gjithë botërorit, duket se edhe jeta personale po i dhuron ditë të bukura.

Së fundmi, Biba ka prezantuar partnerin e saj, pasi mori propozim nga ky i fundit. “PO” për dashurinë! Unë jam shumë mirënjohëse për dhuratën më të mirë të gjithë këtyre Krishtlindjeve – Ti!

Unë jam mirënjohëse që disi në këtë univers të çmendur me mundësi të pafundme, fati hapi rrugën që ne të mund të takoheshim në kohën e duhur. Gëzuar Krishtlindjet për të gjithë” – Shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Enxhi Biba (@enxhi.biba)

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: