Vllaznia shkon “e rraskapitur” në Tiranë, ku të dielën në orën 20:00 do të luajë një përballje direkte me Partizanin, në “Air Albania”. Kjo, vjen për shkak se dje, shkodranët kanë vrapuar pa fund në fushë me Egnatian sepse ishin në inferioritet numerik për shumë minuta dhe pas minutës së 80-ë, me dy lojtarë më pak.

Kuqeblutë kanë tri ditë kohë për të rikuperuar energjitë e konsumuara në Rrogozhinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: