Një automjet ka shpërthyer në flakë gjatë natës në lagjen “Pavarsia 2” në Vlorë.

Policia bën me dije se në një automjet të parkuar, tip “Saab” në pronësi të shtetasit A. H, dyshohet se aksidentalisht si pasojë e një difekti teknik ka marrë Flakë. Si pasojë ka vetëm deme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: