TIRANE

Finalistët e këtij edicioni janë pesë dhe sapo janë shpallur. Përveç Romeos dhe Julit, të cilët janë shpallur finalistë më herët, sonte nga televotimi i publikut doli nga shtëpia Françeska.

Egla, Heidi dhe Meritoni sapo janë shpallur finalistë të këtij edicioni.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: