Komisariati i Policisë Maliq referoi materialet në Prokurori dhe vijon puna puna për kapjen e shtetasit L. B., 41 vjeç, banues në fshatin Kamenicë, Korçë, pasi dyshohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij, banuese në Vashtëmi, Maliq, e cila u pajis me urdhër mbrojtjeje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Korçë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb