Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në portin e Sarandës në këtë mbrëmje.

Dyshohet për një shpërthim në një anije.

Policia dhe ambulanca janë në vendngjarje. Konfirmohet një person i plagosur.

Burime paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në një anije të huaj që ndodhej në radë. Dyshohet se ka plasur bombola e oksigjenit e një personi që do të kryente zhytje (polumbar).

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: