Shkodra është tronditur sot nga një shpërthim i fuqishëm. Dyshohet se një bombol gazi ka shpërthyer në një dyqan. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Senad Nikshiqi.

Mësohet se policia ndodhet në vendngjarje.

Pritet që të tjera detaje të dalin në dritë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb