LUSHNJË – Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me shpërthimin e ndodhur në një biznes në Lushnjë.

Gazetari Igli Çelemeta raporton për Balkanweb se deputeti i plagosur është Bujar Çela. Edhe biznesi ku ka ndodhur ngjarja dyshohet se është i Çelës.

Tek rrethrrotullimi i plasmasit në Lushnjë, gjatë punës në fabrikë, nje vincier ka prekur linjën e tensionit të lartë dhe për rrjedhojë ka pasur një shpërthim.

(Balkanweb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: