Partia Demokratike ka përkujtuar, të hënën e 11 dhjetorit, përmes një ceremonie në pallatin e Kongreseve, 33 vjetorin e themelimit të saj.

Kreu i PD-së, Lulzim Basha përmes një postimi në Facebook, shkruan se me demokratët do të hapë një faqe të re për Shqipërinë dhe shqiptarët.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Së bashku me këta demokratë të jashtëzakonshëm ne do të hapim një faqe të re për Shqipërinë dhe për shqiptarët!
SEPSE SHQIPËRIA DO TË BËHET!:, shkruan Basha teksa e shoqëron me foto.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb