Deputeti Ervin Salianji, ka deklaruar se protesta e djeshme e opozitës tregoi se qytetarët e lirë kanë kurajë dhe se Shqipëria ka ende shpresë.

Në një postim në rrjetet sociale, ai tha se protesta e djeshme tregoi se vendi ynë meriton një qeverisje transparente e llogaridhënëse, ku respektohen të drejtat e njeriut.

Salianji ka ndarë me ndjekësit edhe pamje nga protesta e djeshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: