Reperi francez Maître Gims, po bën xhiro e rrjetit me përshëndetjen që bën për të gjithë shqiptarët duke kënduar këngën e tij me flamurin shqiptar në sfond dhe shqiponjën që e realizon me duar.

Video është bërë virale në TikTok duke marrë mijëra komente nga të cilët e quajnë reperin francez si një ‘shqiptar i vërtetë’.

Gims ka sjellë hite në tregun muzikor botëror, ka patur një bashkëpunim me Dhurata Dorën e duket se ndoshta edhe po na paralajmëron ndonjë koncert në Shqipëri… mbetet të presim.

  • foto galeri
@gims_off

♬ DYSTINCT x GIMS I SPIDER I – DYSTINCT

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb