Ajo njoftoi se është në pritje të fëmijës së saj të dytë nga partneri i saj Jason Statham muajin e fundit dhe tani Rosie Huntington-Whiteley ka treguar format rrumbullake teksa shfaqej me një fustan gjithë shkëlqim në prezantimin e linjës së saj së bukurisë në Space NK në Londër.

Modelja 34 vjeçare, e cila gjithashtu ka dhe një djalë 4 vjeçar më të fejuarin Jason, 54 vjeç, është shfaqur e mrekullueshme më një fustan mëndafshi elegant kompletuar me një pardesy edhe ajo e bardhë si fustani, me sandale me taka të larta, duke treguar të gjithë sharmin e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb