VLORA

Festim Lelaj ka tentuar të dhurojë një skenë si nëpër filma teksa ishte në shënjestër nga Policia për t’u arrestuar si pjesë e operacionit ndërkombëtar ”Shpirti”.

Policia i rrethoi pallatin ku banonte në Vlorë, por ai është hedhur nga kati i dytë për të shpëtuar, konfirmojnë burime për gazetaren Dorjana Bezat nga Policia Kriminale.

Në fund ai pësoi dëmtime dhe u arrestua. Ish-nënkomisari i Policisë së Fierit ka qenë që në 2017 i skeduar për trafikun e 2.5 ton drogë nga Durrësi në Ankona.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb