Disa freskohen në pishina, disa në det, ka edhe nga ata që zgjedhin malin. Por kur nuk ke mundësi ti përballosh këto alternativa, ja një propozim interesant…

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: