Sidney Sweeney ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj personale në Instagram.

Aktorja 26-vjeçare e njohur për “Euphoria” ka postuar disa foto në të cilat pozon e veshur si pirate në një anije, në shoqërinë e miqve.

“Cila është letra e preferuar e një pirati?”, ka shkruar ajo në postim.

Gjithashtu, në një video Sweeney mund të shihet duke kënduar karaoke me një mik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb