Partizani është në një situatë delikate, ku ka humbur vendin e dytë dhe duket se ringritja luhet me të njëjtin ekip, Kukësin.

Të premten “demat” ndeshen me verilindorët për kampionat në “Arenën e Demave”, teksa disa ditë më pas verilindorët vizitojnë sërish shtëpinë e kuqe për të diskutuar gjysmëfinalistin e Kupës. Prej situatës që ndodhen “demat”, këto dy sfida janë vendimtare, pasi luhet edhe fati në Kupë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb