Motit të keq i është shtuar edhe ngrica, element ky i dëmshëm për përcjellësit, që rrezikojnë këputjen nga pesha.

Sipas OSSH ka pasur rastë të tilla kryesisht në Pukë, por nga veriu në jug, gatishmëria e grupeve të OSSH vijon e lartë, pavarësisht terrenit të vështirë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: