Dy futbollistë rrezikojnë për çështje kartonësh në sfidën e Vllaznisë. Ata janë Hoxhallari, dhe Haxhiu. Nëse ndëshkohen me të verdhë ndaj shkodranëve, do të mungojnë me Egnatian.

Tirana, është e katërta me 35 pikë në renditje, aq sa Dinamo. Nga ana tjetër, për sfidën me shkodranët kthehen Përgjoni e Deliu, të pezulluar me kartonë. Mungon Najdovski, ndërsa në dyshim të madh është Ermal Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: