ANGLI

Totenham Hotspurs ka rinovuar me një prej lojtarëve më të rëndësishëm të saj, Heung Min-Son.

Koreano-jugori ka vendosur mos largoeht nga londinezët dhe ka firmosur për 4 vite të tjera.

Totenham ndodhet në një pozitë të vështirë pasi Bale, Kane dhe Dele Alli janë thuajse të larguar teksa nuk po afrohen lojtarë cilësorë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb