Kryeministri Edi Rama, ka falënderuar ambasadorin Luigi Soreca për kontributin e dhënë në Shqipëri, ndërsa e ka uruar atë për detyrën e re që tashmë ka marrë në shërbimin Europian

Statusi:

Faleminderit i dashur Luigi për punën tënde të palodhur në Shqipëri

Thank you dear EU ambassador for the great respect toëards Albania

Grazie di tutto caro amico napoletano

Suksese në detyrën e re and do never forget, l’Albania sara sempre casa tua

Di Rama

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb