Kryeministri Edi Rama iu është bashkuar urimeve me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Përmes një postimi kreu i qeverisë shqiptare ka uruar besimtarët myslimanë, në këtë ditë të shenjtë.

“MIRËMËNGJES ☀️
GËZUAR FITËR BAJRAMIN 🤲”, shkruan Rama, ndërsa ka postuar dhe një foto të veçantë, simbol i besimtarëve myslimanë.

434583259 979894960172832 3531183009372459633 N
434583259 979894960172832 3531183009372459633 N

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb