Edhe këtë herë nuk mund të mungonte prania e Argita Malltezit, në protestën e radhës së opozitës para Bashkisë së Tiranës.

Siç shihet nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Osman Stafa, Malltezi, e bija e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Malltezi nuk ka harruar që të japë edhe një mesazh për lirimin e babait të saj nga masa e arrestit shtëpiak, ku qëndron prej 30 dhjetorit të vitit të kaluar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: