Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka uruar të gjithë shqiptarët me rastin e Pashkëve.

Spiropali thekson se kjo festë na kujton se nuk ka forcë më të madhe se dashuria njerëzore. “Zoti qoftë me ju dhe familjet tuaja”, shprehet ajo.

Postimi i ministres Elisa Spiropali:

Pashka na jep besim e shpresë dhe na kujton se nuk ka dhimbje që nuk zbutet, nuk ka të keqe që nuk mposhtet, nuk ka errësirë që nuk zbardhet, nuk ka zinxhirë që nuk këputen, nuk ka forcë më të madhe se dashuria njerëzore.

Zoti qoftë me ju dhe me familjet tuaja! Gëzuar!

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb