A ju duket se vera ka ardhur shumë shpejt, pa pritur që ju të niseni për pushimet që i keni dëshiruar aq gjatë dhe me padurim? Nëse angazhimet tuaja ende nuk ju kanë lejuar të shkoni me pushime, atëherë jemi të sigurt që zgjedhja dhe stilimi i kombinimeve të veshjeve është një sfidë e përditshme e modës që do ju mbajë me humor. Për më tepër, lajmi i mirë është se gjithmonë mund të gjeni ofertat më të mira të veshjeve për ditët e ngrohta në koleksionin veror të Replay!

Marka e njohur italiane e modës Replay, gjen frymëzim këtë sezon në kombinimin e stilit urban dhe modern me prerje retro që na kthejnë në dekadat tona të preferuara të modës.

  • foto galeri

 

Nëse vitet 80, janë detajet që preferoni t’i shtoni stilit tuaj origjinal të modës, një çantë dhe shapka me ngjyra të ndritshme janë zgjedhja e duhur për çdo ditë me diell. kjo histori mode do të marrë rregëtimin perfekt, me një nuancë të oqeanit, që e sjell një fustan i lehtë blu dhe një kapele me stil.

  • foto galeri

Sa i përket koleksionit për meshkuj, këtë sezon Replay sjell një thesar të bazikeve njëngjyrëshe, bluza me printime të çelura, pantallona të shkurtra të rehatshme dhe atlete që do ta bëjnë pamjen tuaj mbresëlënëse, me stil dhe gjithmonë gati për të dalë.

Uljet e mëdha sezonale deri në 50%, sapo kanë filluar në dyqanin online Fashion&Friends www.fashionandfriends.com dhe në dyqanet REPLAY dhe Fashion&Friends në qendrën tregtare TEG në Tiranë, dhe janë një mundësi ideale për të gjetur të preferuarat tuaja nga Replay për verën me çmime të reduktuara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb