Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 kg patate të grira në rende
10 feta proshutë pule
400 ml pana
4 vezë
400 gr miks djathërash
Piper të zi
Kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: