Nëse flasim për miqësi në showbizin shqiptar, ajo e Noizyt dhe Loredanës është padyshim një nga më të komentuarat.

Pas një super bashkëpunimi “Heart Attack”, ata janë bërë të pandarë dhe gëzojnë një raport të ngushtë. Ndaj edhe në ditëlindjen e tij, urimi i reperes ishte një nga të parët dhe më të ëmblit.

Loredana ka ndarë disa foto të tyre që nuk i kemi parë duke shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen. Ta dua zemrën. Meriton më të mirë, jeni një shok kaq i mirë. Të dua dhe Zoti të bekoftë”-shkroi ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: