Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 kg patate
300 gr mish të grirë
4 kërpudha
50 gr gjalpë
4 vezë
Kripë/Arrë moskat
200 gr djathë të bardhë
200 gr djathë gouda

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: