Një selfi e postuar orët e fundit nga Taylor Swift në profilin e saj në Instagram me Princin William dhe dy fëmijët e tij më të mëdhenj, George dhe Charlotte, është bërë lajm në mediat amerikane dhe britanike.

Fotoja është bërë gjatë koncertit triumfal të yllit të popit amerikan – që është në turne në Evropë – ku Swift performoi dje në stadiumin Wembley, në Londër.

Një takim në të cilin trashëgimtari i fronit mori pjesë me fëmijët e tij (përkatësisht 11 dhe 9 vjeç).

Imazhi tregon fytyra të qeshura dhe një atmosferë përfundimisht të qetë, pas problemeve shëndetësore që kanë prekur si Kate, gruan e Princit të Uellsit, ashtu edhe babain e William, Mbretin Charles III, të cilët të dy janë diagnostikuar me kancer në muajt e fundit.

Taylor Swift Posta Un Selfie Con William, George E Charlotte
Taylor Swift Posta Un Selfie Con William, George E Charlotte

Sido që të jetë, vetë Kate vazhdon procesin e saj të trajtimit, pas rishfaqjes së herëpashershme të shtunën e kaluar në paradën e Trooping the Color, kulmi i ditëlindjes zyrtare të sovranit mbretëror britanik.

Në foto mungon vëllai i vogël i George dhe Charlotte, Louis (6 vjeç), që shpesh në daljet publike duket i papërmbajtshëm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb