Pas policisë edhe zjarrfikësit në gatishmëri. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se zjarrfikësit do të jenë në ndihmë të qytetarëve të bllokuar në ashensor po ashtu edhe atyre që nga nxitimi nuk kanë marrë çelësat dhe janë mbyllur jashtë.
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb