Romeo Veshaj, një nga personazhet më të komentuar dhe finalist i këtij edicioni të Big Brother VIP 3, ka publikuar një foto me Heidin, për herë të parë pas përfundimit të reality show-t.

Në qendër të vëmendjes tashmë, aktori ka zgjedhur të postojë një foto në InstaStory, ku duket duke përqafuar Heidin. Fotoja është realizuar në ashensor, ndërsa Heidi duket vetëm me kurriz, me Romeon që i ka hedhur dorën rreth qafës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: