Një 63-vjeçar tentoi të vetëdigjet mesditën e sotme në Tiranë. Policia bëri të ditur se si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e Madhe, në afërsi të Farkës.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 30.05.2024, rreth orës 12:30, në Unazën e Madhe, krahu lindor me drejtim lëvizje Teg, (në afërsi të Farkës), ka tentuar të vetëdigjet me lëndë djegëse, dyshohet benzinë, shtetasi N. Sh., 63 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb