Një pedagoge e njohur në Bosnje Hercegovinë, është bërë protagonist e një videoje të pazakontë. Në pamjet e siguruara nga një kamera sigurie, profesoresha Edisa Trumic, shihet teksa debaton dhe dhunon partnerin e saj, professor Adnan Horxhic.

Edisa është e njohur për publikun edhe më parë. Kujtojmë se pedagogia u bë virale në rrjet, pasi shihej në një video teksa ofendonte studentët duke i cilësuar si “qen”.
Pedagogia Trumic është ende ligjëruese në Fakultetin e Farmacisë në Tuzla.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb