Një mbrëmje plot emocione ishte ajo e mbrëmshmja e Big Brother Vip, ku fitoren e rrëmbeu Ilir Shaqiri.

Mes momenteve emocionuese, surprizave pa fund që iu bënë finalistëve, ajo çka ra në sy ishte veshja e nënës së Donaldit.

Rastësisht si Bora në BB VIP ashtu edhe nëna e Donaldit janë veshur me një këmishe me vija me tonalitete afërsisht te ngjashme. E në fakt po ta shihni mirë është pothuajse njëlloj!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb