Tërmet me magnitudë 4.4 në Greqi. Mediat greke shkruajnë se lëkundjen u ndjenë në Sithonia në Halkidiki.

Sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës, epiqendra e tërmetit ndodhet në një zonë detare 12 kilometra në jug jugperëndim të Ormylia Halkidiki.

Greqi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: