Apple ka paralajmëruar një ngjarje surprizë në prag të Halloween-it me titullin ‘Fast e frikshme’, e cila duket premtuese për adhuruesit e teknologjisë.

Ngjarja është planifikuar për 30 tetor, shumë më vonë se ato të organizuara zakonisht nga Apple, pasi kompania prezanton produktet e saj të reja në shtator të çdo viti.

  • foto galeri
  • foto galeri

Vlen të theksohet se nuk janë dhënë detaje të tjera, por gjigandi global i teknologjisë pritet të zbulojë një produkt që lidhet me linjën e kompjuterëve Mac.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb