Një 50-vjeçar në Peqin ka rënë në prangat e policisë për veprën penale “Goditje për shkak të detyrës” dhe “Shkatërrimi i pronës”.

50-vjeçari ka dëmtuar xhamat e spitalit dhe ka goditur dy infermierë që po i jepnin asistencë mjekësore.

Sakaq BalkanWeb mëson se 50-vjeçari ishte dërguar nga familjarët e tij në spitalin e Peqinit për shkak të problemeve shëndetësore që ai kishte.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: