Emisioni ‘Përputhen’ në Top Channel, ku vajzat dhe djemtë takohen për të gjetur të dashur, ka qenë shpesh herë në qendër të vëmendjes për shkak të dhunës dhe konfrontimeve fizike që ndodhin mes djemve apo edhe vajzave.

Një e tillë ka ndodhur edhe dje, gjatë takimit të një çifti.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb