Reperi i njohur nga Kosova është ndëshkuar nga  efektivët e Policisë rrugore në Tiranë me masë administrative 40 mijë lekë të reja.

Shkak dyshohet se ka qenë një garë me shpejtësi.

Sipas edhe një postimi në rrjetin social instagram, reperi ka publikuar një mjet luksoz, lamborghini ngjyrë portokalli me të cilin edhe dyshohet se ka qenë duke zhvilluar gara në kryeqytet.

Përmes një komunikate zyrtare Policisë Rrugore e Tiranës njofton se gjatë javës së fundit kemi 11 arrestime dhe procedime penale por edhe qindra drejtues mjetesh të cilët janë gjobitur për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb